Logo FNP

FNP Dongeradiel

Frysk | Nederlands

FNP Dongeradiel

Frysk | Nederlands
Wethâlder Pytsje de Graaf
pytsje

Wenplak: Ternaard 

E-Post:mailto:pytsje.de.graaf@fnp.frl

Tillefoan: 0519 2987070519 298707

frysketwitter13 1

@pytsjedegraaf



Fedde Breeuwsma, riedslid en fraksjefoarsitter

 

 

Wenplak: Dokkum      

E-Post: fedde.breeuwsma@fnp.frl     

Tillefoan: 0519 296132

Mob: 06 13168533

 

frysketwitter13 1

@breeu01   



Lolke Folkertsma, riedslid
 lolke
    Wenplak: Dokkum 
    E-Post: lolke.folkertsma@fnp.frl
    Tillefoan: 0519 221660
    Mob: 06 46157736
       @ltfolkertsma




Inne Bilker, riedslid
IMG 3304
      

Inne Bilker

Wenplak: Dokkum

E-Post:inne.bilker@fnp.frl

Tillefoan: 06-12781234   

     

  



Jaap Postema, riedslid

Wenplak:Dokkum 

E-Post:jaap.postema@fnp.frl  

Tillefoan:06-29375487

    @jaappostema



Ernst Meinsma, riedslid
ernst meinsma foto
     
 

Wenplak: Nes     

E-Post: ernst.meinsma@fnp.frl    

Tillefoan: 0519 589264

Mob.: 06 23068221



Klaas Fokkinga, skaadfraksjelid en Lid Provinsjale Steaten

     Wenplak: Nes  
     E-Post: klaas.fokkinga@fnp.frl 
     Tillefoan: 0519 589267 

     Mob.: 06 20033581

      @fnpkf

 



Stypje ús Wurd lid

Kontakt mei de FNP:

It Partijhûs
Obrechtstrjitte 32
8916 EN Ljouwert

Antwurdnûmer 5034
8900 VB Ljouwert
058-2131422

fnphusfnp.frl

Ynlogge foar leden | ANBI

Kontakt mei de FNP:
It Partijhûs | Obrechtstrjitte 32 | 8916 EN Ljouwert | Antwurdnûmer 5034 | 8900 VB Ljouwert
058-2131422 | fnphusfnp.frl

© 2018 FNP | SkarWeb.frl (website) | Skelp (foarmjouwing)